SG3225VAN 250.000000M-KEGA3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 0
Datasheet
250 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V ~ 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead