DCP.99.045.TC
DigiKey Part Number
DCP.99.045.TC-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DCP.99.045.TC
Description
WRENCH OPEN END 4.5MM 2.76"
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Open End Wrench 4.5mm 2.76" (70.0mm) Length
Category
Measurement Type
Metric
Manufacturer
LEMO
End - Size
4.5mm
Series
Length
2.76" (70.0mm)