MAAV-011013-TR0500
DigiKey Part Number
1465-MAAV-011013-TR0500TR-ND - Tape & Reel (TR)
1465-MAAV-011013-TR0500CT-ND - Cut Tape (CT)
1465-MAAV-011013-TR0500DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MAAV-011013-TR0500
Description
ATTENUATOR,5-45GHZ,3MMQFN-16LD,0
Manufacturer Standard Lead Time
22 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Attenuators 30dB 5 GHz ~ 45 GHz 50 Ohms 16-VFQFN Exposed Pad
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
MAAV-011013-TR0500 Models
Category
Frequency Range
5 GHz ~ 45 GHz
Manufacturer
MACOM Technology Solutions
Impedance
50 Ohms