DSA1003DL1-025.0000TVAO is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7V ~ 3.6V Standby (Power Down) 4-VDFN
DSA1003DL1-025.0000TVAO
DigiKey Part Number
150-DSA1003DL1-025.0000TVAOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1003DL1-025.0000TVAO
Description
MEMS OSC., AUTOMOTIVE, LOW POWER
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
1.7V ~ 3.6V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
6.3mA
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)