ZDPLX-2150-S+
DigiKey Part Number
3157-ZDPLX-2150-S+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZDPLX-2150-S+
Description
DIPLEXER, 50-2150/DC-10 MHZ
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Diplexer 0Hz ~ 10MHz / 50MHz ~ 2.15GHz Module
Category
Frequency Bands (Low / High)
0Hz ~ 10MHz / 50MHz ~ 2.15GHz