ZX10-2-12-S+
DigiKey Part Number
3157-ZX10-2-12-S+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZX10-2-12-S+
Description
PWR SPLTR CMBD / SMA / ROHS
Manufacturer Standard Lead Time
30 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Power Divider 2 MHz ~ 1.2 GHz Isolation (Min) 18dB, 3° Imbalance (Max) Module, SMA Connectors
Category
Frequency
2 MHz ~ 1.2 GHz
Manufacturer
Mini-Circuits
Specifications
Isolation (Min) 18dB, 3° Imbalance (Max)
Packaging
Tray
Size / Dimension
0.900" L x 0.740" W x 0.570" H (22.86mm x 18.80mm x 14.48mm)