0039000428-12-V2
DigiKey Part Number
0039000428-12-V2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000428-12-V2
Description
12" PRE-CRIMP A2016 VIOLET
Customer Reference
Detailed Description
Violet 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Violet
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 VIOLET
3" PRE-CRIMP A2016 VIOLET
4" PRE-CRIMP A2016 VIOLET
5" PRE-CRIMP A2016 VIOLET
6" PRE-CRIMP A2016 VIOLET