0430300040-12-L9
DigiKey Part Number
0430300040-12-L9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300040-12-L9
Description
12" PRE-CRIMP A1857/19 BL001 BLU
Customer Reference
Detailed Description
Blue 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Blue
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)