0430300040-12-R9
DigiKey Part Number
0430300040-12-R9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300040-12-R9
Description
12" PRE-CRIMP A1857/19 RD001 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Red
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)