0430300040-12-V9-D
DigiKey Part Number
0430300040-12-V9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300040-12-V9-D
Description
12" PRE-CRIMP A1857/19 VI001 VIO
Customer Reference
Detailed Description
Violet 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Violet
Contact End
Socket to Socket
Length
12.0" (304.8mm)