WI-M-10-25-2
DigiKey Part Number
314-1347-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WI-M-10-25-2
Description
TEST LEAD 10AWG 1100V RED 25'
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 AWG Test Lead Wire Red 1100V 25.00' (7.62m)
Category
Conductor Material
Mfr
Jacket (Insulation) Material
Series
Jacket (Insulation) Diameter
0.236" (5.99mm)
Packaging
Bulk
Length
25.00' (7.62m)
Part Status
Active
Voltage
1100V
Cable Type
Jacket Color
Wire Gauge
Base Product Number
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
In-Stock: 43
Check for Additional Incoming Stock
All prices are in NZD
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
TEST LEAD 10AWG 1100V BLACK 25'
In-Stock: 41
TEST LEAD 10AWG 1100V YELLOW 25'
In-Stock: 0
TEST LEAD 10AWG 1100V GREEN 25'
In-Stock: 8
TEST LEAD 10AWG 1100V BLUE 25'
In-Stock: 0
TEST LEAD 10AWG 1100V WHITE 25'