WI-M-14-25-0
DigiKey Part Number
314-1696-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WI-M-14-25-0
Description
TEST LEAD 14AWG 1100V BLACK 25'
Detailed Description
14 AWG Test Lead Wire 420/0.0031" Black 1100V 25.00' (7.62m)
Jacket (Insulation) Diameter
0.185" (4.70mm)
Packaging
Bulk
Voltage
1100V
Cable Type
Operating Temperature
200°C