TS12A4515DBVR
DigiKey Part Number
296-24268-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-24268-1-ND - Cut Tape (CT)
296-24268-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TS12A4515DBVR
Description
IC SWITCH SPST-NCX1 10OHM SOT23
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
1 Circuit IC Switch 1:1 10Ohm SOT-23-5
EDA/CAD Models
TS12A4515DBVR Models
Category
-3db Bandwidth
520MHz
Charge Injection
-11.5pC
Channel Capacitance (CS(off), CD(off))
7.5pF, 7.5pF
Switch Circuit
SPST - NC
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Multiplexer/Demultiplexer Circuit
1:1
Package / Case
SC-74A, SOT-753
On-State Resistance (Max)
10Ohm
Supplier Device Package
SOT-23-5
Voltage - Supply, Single (V+)
2.7V ~ 12V