CRCW060310K0FKEB is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 2,768,395
Datasheet
Direct
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 0
Datasheet
Stackpole Electronics Inc
10 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film