SG3225VAN 125.000000M-KEGA3
DigiKey Part Number
SER3930TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER3930CT-ND - Cut Tape (CT)
SER3930DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SG3225VAN 125.000000M-KEGA3
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Detailed Description
125 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V ~ 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
2.5V ~ 3.3V
Mfr
Frequency Stability
±30ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
30mA
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
20mA