SG3225VAN 125.000000M-KEGA6 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 818
Datasheet
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 1,568
Datasheet
In Stock: 0
125 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V ~ 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
SG3225VAN 125.000000M-KEGA6
DigiKey Part Number
114-SG3225VAN125.000000M-KEGA6TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SG3225VAN 125.000000M-KEGA6
Description
XTAL OSC XO 125.000000MHZ
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±30ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Current - Supply (Max)
30mA
Packaging
Tape & Reel (TR)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
20mA
Output
LVDS
Base Product Number
Voltage - Supply
2.5V ~ 3.3V