086-24SMR+
DigiKey Part Number
3157-086-24SMR+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
086-24SMR+
Description
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .086 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C