RK4236BKB
DigiKey Part Number
5214-RK4236BKB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RK4236BKB
Description
RACK STEEL 42X23.6X78 BLACK
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 42.000" L x 23.600" W x 78.000" H (1066.80mm x 599.44mm x 1981.20mm) Black
Category
Dimensions - Overall
42.000" L x 23.600" W x 78.000" H (1066.80mm x 599.44mm x 1981.20mm)