1206Y1000104KST is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
In Stock: 272
Direct
KEMET
In Stock: 21
Direct
TDK
KEMET
TDK
Similar
0.1 µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)